Mīļie draugi, laipni lūdzam deju skolā VIVA LA SALSA! :)

Mēs esam cilvēki, kuriem patīk dejot salsu un kuri izbaudīja dejotprieka garšu… un mēs vēlamies dalīties ar Jums ar šo spico un karsto ēdienu – salsu!

Lai Jums nebūtu ilgi jādomā par to, kāds ir skolas nosaukuma tulkojums, VIVA LA SALSA nozīmē ”Lai dzīvo salsa!”. Visas nodarbības notiek Ernesta Birznieka-Upīša ielā 20a, CASA DE LA SALSA, kas, savukārt, nozīmē „Salsas Māja”. Salsa ir jauna parādība Latvijas kultūras dzīvē, taču jau daudzus gadus tā ir populāra visā pasaulē, un ar katru gadu salsas popularitāte pieaug! Mūsu mērķis ir iepazīstināt Jūs ne tikai ar salsu, bet arī ar citiem deju veidiem un sniegt Jums iespēju izbaudīt kustības laimi, līdzīgi tam, kā to ir izdarījuši miljoni cilvēku visā pasaulē!

Mūsu skolas moto – ESI LAIMĪGS! – BE HAPPY!

Mūsu uzdevums ir iemācīt visus gribētājus dejot! Kaut vai arī mēs liekam uzsvaru tieši uz salsu, taču iemācīt dejot salsu ir tikai maza daļiņa no tortes ar nosaukumu DEJA. Jebkura deja nozīmē noteikumus. Lūk, mēs mācām cilvēkus dejot, ievērojot šos noteikumus, pie tam paliekot absolūti brīviem kustībās. Deja – ķermeņa un dvēseles valoda. Vai jūs protat sadzirdēt un saprast jūsu ķermeņa un dvēseles valodu? Vai jūs protat runāt šajā valodā ar citiem?

Dejot nozīmē atļauties „atplaukt” dejā.. savukārt salsa… Mēs dievinām salsu! Tā mūs visus apvieno! Tieši tāpēc mēs ar lielāko prieku vadām nodarbības, kurās dalāmies ar Jums ar visu to, ko esam iemācījušies, dejojot daudzus gadus. Iegaumēt kustības – tas jau ir daudz! Taču īstā daiļrade slēpjas improvizēšanā un prasmē ļaut ķermenim „atplaukt”. Šīs lietas mēs mācām treniņos FREE FLOW DANCE – Brīvās plūsmas deja.

Papildus nodarbībām, mūsu skolā regulāri notiek svētdienas salsa tusiņi, kā arī „Tarhun CINEMA”, „Spēļu vakari”, tematiskās nometnes. Pievienojieties, un Jums nevajadzēs pavadīt vakarus vientulībā!

Zinām, ka ir cilvēki, kuri pārliecināti, ka viņi nespēj dejot. Taču ticiet mums: JA CILVĒKS PROT STAIGĀT, TAD VIŅŠ PROT ARĪ DEJOT! Un tā ir patiesība, jo viens gudrs cilvēks teica: DEJA IR PATEICĪBA PAR TO, KA MĒS DZĪVOJAM.

Pateiksimies kopā!

Papildus informāciju Jūs varat uzzināt, piezvanot pa tālr. Nr.29162830 (Aleksejs) vai rakstot uz e-pasta adresi: info@vivalasalsa.lv.

Un šeit lūk, mēs, Jūsu salsas pasniedzēji :)

Jeļena

Aleksejs